RSS AKTUALITY 18.09.2017 Webinar: Advanced Analytics v najnovšom Qlik Sense
RSS AKTUALITY 27.08.2017 EMARK posilňuje manažment. Prinesie nové riešenia.
RSS AKTUALITY 28.08.2017 GDPR: 7 oblastík, kde vieme účinne pomôcť
RSS AKTUALITY 08.08.2017 Webinár Qlik Sense June 2017 - teraz aj ON-DEMAND
RSS AKTUALITY 04.05.2017 Pozrite si, ako E.ON využíva Qlik (VIDEO)

EMARK Qlik Camp 2016 - Príležitosť pre výnimočných ľudí

14.10.2016, Bratislava

Chceš sa stať expertom v oblasti Visual Analytics – trendu, ktorý v súčastnosti dominuje celému svetu Business Intelligence? 
Chceš pracovať s nástrojom, ktorý vyprovokoval revolúciu v Business Intelligence a navždy zmenil jeho tvár - Qlik Sense?
Chceš byť excelentný / excelentná, chceš neustále posúvať svoje hranice a pomáhať tiež klientom a kolegom posúvať tie ich?
Chceš pôsobiť v kolektíve nadšených ľudí, postavenom na hodnotách?
Chceš aktívne prispieť k budovaniu kompetenčného centra pre Qlik a Visual Analytics, jedinečného v strednej Európe a spolu s nami vyrásť osobnostne aj profesionálne?


"Ak áno, srdečne ťa pozývam. Prihlás sa na náborovú akciu EMARK Qlik Camp, zmeň svoj svet a posuň sa do novej dimenzie!"


Martin Kostič, riaditeľ    


 V EMARKu na teba čaká životná príležitosť  


Ondrej Javorka - Partner     

 
 

 Referencie vybraných zamestnancov:


Práca v EMARKu sa mi páči, keďže mi umožňuje pracovať s najmodernejšími technológiami v oblasti Business Intelligence a to najmä nástrojom QlikView. Teší ma pohľad na spokojných zákazníkov , ktorí sú nadšení z výsledku mojej práce a to ma podnecuje prichádzať s novými nápadmi a lepšími riešeniami. Radosť z tejto práce mám aj vďaka profesionálnemu tímu kolegov, od ktorých sa môžem veľa učiť a ktorí ma motivujú zlepšovať sa a napredovať."
 

Pavol Hajastek, BI Specialist

 

"Na EMARKu sa mi od začiatku páči otvorený a férový prístup k obchodným partnerom i k zamestnancom. V otvorenom prostredí sa pracuje príjemne a vidieť to i na výsledkoch. Neuveriteľnou motiváciou sú pre mňa nadšené tváre klientov pri pohľade na výsledok našej práce a povedia napríklad: „Tak, a odteraz sa budem na porady tešiť, pretože vždy budem pripravený.“ "
 

Juraj Mišina, BI Specialist

"V Emarku som našiel zaujímavé zamestnanie v zaujímavom kolektíve ľudí, ktorí sú ambiciózni, féroví a neboja sa žiadnej výzvy. Práca v Emarku mi dáva aj príležitosť stretávať sa u klientov s ľuďmi, ktorí ma posúvajú a obohacujú aj v mojej profesnej kariére. A čo je asi najdôležitejšie práca v Emarku je zameraná na projekty, ktorých výsledkom sú riešenia pre klientov ktoré im pomáhajú riešiť konkrétne problémy a tým im pomáhame rásť a posúvať sa. Je veľmi príjemné pracovať  tam kde kolega je zároveň aj kamarát."

Ján Slaštan, Senior business developer 

"Predchádzajúcej akcie Emark QlikCamp som sa zúčastnil približne pred rokom, kedy som ako úplný nováčik s obavami z neznámeho a očakávaním vysokých nárokov na účastníkov, ale zároveň aj s nadšením naučiť sa niečo nové odoslal prihlášku. Dnes už ako zamestnanec Emarku si dovolím tvrdiť, že moje obavy boli zbytočné a nadšenie oprávnené. Akcia mi priniesla nové poznatky využiteľné nielen v súčasnej práci, kde ich naďalej v kolektíve nadšených a veselých ľudí môžem rozvíjať, ale aj v ďalších oblastiach. Dôležité je priniesť si na QlikCamp chuť a odhodlanie, všetko ostatné si Vás nájde."

úspešný účastník minuloročnej akcie Qlik Camp Lukáš Miškech, BI Specialis

"Vďaka účasti na Qlik Campe som mala možnosť lepšie spoznať nástroje Qliku, otestovať svoje schopnosti a následne získat zaujímavú prácu v skvelom kolektíve. Camp mi umožnil preniknúť do pre mňa ešte neprebádaného sveta BI a posunúť moju kariéru do nových sfér."


úspešná účastnička minuloročnej akcie Qlik Camp Jana Vargová, BI Specialist

„Hľadal som progresívnu firmu, ktorá mi umožní využiť všetku moju kreativitu a schopnosti. Qlik Camp načrtol, čo sa neskôr ukázalo ako pravdivé – Emark je pre mňa tým správnym miestom, ktoré ponúka dynamickú prácu v mladom kolektíve, kde sa necítim byť malým kolieskom vo veľkej korporácii, ale mám možnosť výrazne prispieť a angažovať sa v tom, čo ma baví.“

úspešný účastník minuloročnej akcie Qlik Camp Róbert Šrotýř, Business Developer

 Naši vybraní zákazníci:

Spoznaj naše myšlienky, názory a našu prácu bližšie. Prečítaj si naše články, príspevky na Linked-in, náš pohľad na Business Discovery, spoznaj ako žijeme na Facebooku a pozri si kto sú naši klienti.


Prečo by si sa mal zúčastniť EMARK Qlik Camp?

 

EMARK Qlik Camp je náborová akcia, kde má každý možnosť naučiť sa pracovať s produktami Qlik a bližšie spoznať svet Visual Analytics. V rámci Delivery Tracku bližšie spoznáš logiku asociatívneho dátového modelu – unikátneho prístupu k príprave dát pre dashboardy. V rámci Sales Tracku spoznáš obchodnú metodiku, ktorá sa skrýva za celosvetovými úspechmi nie len Qliku.

Súčasťou akcie je aj práca na individuálnych a skupinových zadaniach a zároveň spoznať osobnosti Emarku vrátane vedenia. Každý si tak bude môcť otestovať svoje kvality v konkurencii top ľudí. Naším cieľom je rozšíriť náš tím a preto tí najlepší získajú okrem vecných cien aj pracovnú ponuku, ktorá im môže doslova zmeniť život.

Ako zistíš či sa máš prihlásiť? Úprimne si odpovedz na nižšie uvedené otázky a ak budeš mať vo väčšine prípadov áno, určite sa prihlás:
 

 

  • Motivuje ťa, ak tvoja práca má zmysel a prináša klientom nové podnety a posúva ich horizonty?

  • Baví ťa Business Intelligence, ale chceš objaviť niečo lepšie ako ťažkopádne DWH, SQL, OLAP a Excel?

  • Láka ťa pracovať mimo korporátneho sveta a byť niečo viac ako len „číslo“?

  • Chceš sa zadarmo vyškoliť v Qlik Sense – poprednom BI nástroji, ktorý dominuje sfére Visual Analytics?

  • Máš záujem sa neustále rozvíjať, učiť sa niečo nové a byť excelentný vo svojej oblasti?

  • Priťahujú ťa moderné BI témy ako Big Data analýzy, analýzy sociálnych sieti, asociatívne in-memory analýzy, data-mining alebo Automated Process Discovery?

  • Veríš slovám zodpovednosť, samostatnosť, dôvera vo svoje schopnosti a osobný rozvoj?

  • Už pracuješ s produktami Qlik, ale chceš sa posunúť ďalej a spoznať nových klientov, nové metodiky a prístupy?

 

Aké pozície máme otvorené? 
 

Pozície v oblasti delivery a produktov
 

Senior BI Specialist
Ak máš už niečo za sebou, ale stále máš otvorenú myseľ a chceš sa ďalej rozvíjať, prihlás sa. Máme záujem o ľudí, ktorí už po škole pracovali, ale pochopili, že im nevyhovuje bežná práca v korporácii a chcú niečo viac.

Junior BI Specialist
Si čerstvý absolvent alebo študent vyšších ročníkov, chceš sa odraziť a vyrásť v rekordnom čase na seniora pod odbornej aj osobnostnej stránke? Pridaj sa k nám! Ponúkame tiež prácu formou dlhodobej brigády alebo spoluprácu na diplomovej práci.

BI Specialist pre outsourcing
Často sa na nás obracajú klienti, ktorí chcú časť alebo celý úväzok človeka s Qlik expertízou na niekoľko mesiacov, prípadne rokov formou SLA či outsourcingu, pričom chcú mať v pozadí garancie EMARKu ako renomovaného Qlik partnera. Hľadáme človeka, ktorý má záujem v krátkej dobe sa stať Qlik špecialistom a následne byť dlhodobo alokovaný na projekte pre vybraného klienta, ktorému poskytujeme outsourcing Qlik expertízy. Ak máš chuť pracovať na Qlik aplikáciach v stabilnom prostredí pre slovenských, českých, ale aj zahraničných klientov, môže to byť pre teba to pravé.

 

Pozície v oblasti sales


Senior Business Developer
Máš network kontaktov a veríš, že s ponukou moderného BI riešenia s výbornými referenciami môžeš dosiahnuť viac? Máš skúsenosti s predajom IT alebo konzultačných riešení pre renomovaných klientov, no hľadáš novú výzvu? Hľadáš úprimné a hodnotové prostredie so silným dôrazom na osobný rozvoj? Nebaví ťa už predávať len na základe vzťahov, ale chceš sa stať skutočným odborníkom vo svojej oblasti, mať pre klienta vyššiu pridanú hodnotu a vďaka tomu dosahovať výrazne lepšie výsledky? Ak chceš navrhovať zmysluplné riešenia pre renomovaných klientov, hľadať témy na spoluprácu a doťahovať ich do praktickej realizácie, táto pozícia je pre teba.

Junior Business Developer
Si na škole, alebo si práve skončil školu, uvažuješ o kariére v businesse a hľadáš ten správny odrazový mostík? Či dokonca máš za sebou skúsenosti so start-upmi a hľadáš výzvu, v rámci ktorej môžeš samostatne uchopiť ucelenú oblasť? Predaj už dávno nie je len doménou skúsených seniorov. U nás navyše predaj nie je len o vzťahoch, ale predovšetkým o reálnej pridanej hodnote pre klienta. V predaji pod vedením skúseného seniora získaš pohľad na všetky oblasti fungovania firmy, naučíš sa rozumieť klientom, kvalifikovane reagovať na ich otázky a aktívne prinášať nové riešenia. Postupne preberieš samostatné úlohy v oblasti predaja, kde budeš mať možnosť overiť si svoje schopnosti v praxi.
 

Viac informácii o pracovných pozíciach dostupných TU.

 

   

ČO ŤA ČAKÁ?

(Harmonogram výberu účastníkov akcie)      

Zasielanie prihlášok/registrácia do 30.9.2016 (12:00)
Prvotný screening uchádzačov do 30.9.2016
Vypracovanie domácich zadaní do 5.10.2016
Účasť na QlikView Camp - 14.10.2016

 

PROGRAM Qlik Camp 2016 - 14.10.2016 9:00-17:00

Predstavenie spoločnosti EMARK, našich ľudí, klientov,
nástrojov Qlik, Visual Analytics

Školenie Qlik Sense – tvorba dashboardov

Sales Track

   Delivery Track

Školenie - obchodná metodika

   Školenie – príprava, napájanie a transformácia dát

Riešenie prípadových štúdií

Riešenie prípadových štúdií

Vyhlásenie výsledkov, slávnostné ukončenie

Večerný raut – networking, otázky a odpovede partnerov a manažérov EMARK


Ak máš záujem o spoluprácu ale nevyhovuje ti termín, prosím označ príslušné políčko vo formulári. Pre registráciu prosím vyplň všetky položky vo formulári a prilož CV. Následne budeš informovaný a výsledku prvotného výberu a ďalších krokoch. Uzávierka prihlášok je 30.9.2016Účasť na EMARK Qlik Camp je bezplatná.PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Polia označene * sú povinné
Bližšie informácie tiež telefonicky: 0948 949 636 alebo mailom:recruit@emark.sk

Tešíme sa na Vás!

Váš EMARK team :)

Na základe Vášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

alebo

Odoslaním formuláru dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou poštou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.